Tarasy i ogrodzenia kompozytowe HARTIKA

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem polskiego producenta systemów drewna kompozytowego do budowy tarasów oraz Ogrodzeń. Produkty Hartika to nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które w pełni odmienią styl i wygląd Państwa ogrodów oraz najbliższego otoczenia.

 

System Hartika został stworzony na bazie naturalnego, specjalnie wyselekcjonowanego drewna, które zostało wzmocnione wysokogatunkową osnową PVC. Elementy systemu Hartika posiadają 25 lat gwarancji na butwienie oraz gnicie i nie wymagają konserwacji, impregnacji ani malowania. Ich użytkowanie przez długie lata będzie wolne od kosztów wymiany czy też renowacji.

 

System tarasowy Hartika posiada Krajową Ocenę Techniczną umożliwiającą wykorzystanie go w ramach inwestycji o charakterze publicznym oraz budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, zarówno w charakterze pokryć podłogowych jak i dachowych. Uzupełnieniem parametrów jakościowych jest najwyższa możliwa dla kompozytów drzewnych klasyfikacja reakcji na ogień B flS1oraz B roofT1, a także atest higieniczny PZH.

 

Drewno kompozytowe to trwały, niezawodny materiał, będący atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych pokryć tarasowych oraz ogrodzeń. Łączy w sobie urodę naturalnego drewna, trwałość betonu i odporność tworzywa sztucznego. Niezawodność drewna kompozytowego Hartika zapewnia połączenie innowacyjnej osnowy PVC z ekologicznie pozyskanymi włóknami drzewnymi.

 

Tworząc recepturę materiałową wykorzystano doświadczenie i wiedzę renomowanych europejskich instytutów naukowych oraz wiodących dostawców komponentów kolorystycznych. Zastosowanie filtrów UV w całej strukturze materiału oraz najwyższej jakości pigmentów pozwala uniknąć zmian wybarwienia nawet przy długotrwałej i intensywnej ekspozycji na światło słoneczne.

 

W skład systemu Parkan wchodzi szereg elementów umożliwiających kompletny montaż ogrodzeniai aranżację przestrzeni, w szczególności poprzez wykorzystanie elementów systemu do budowy pergoli, gazonów oraz wszelkiego rodzaju elementów drobnej architektury ogrodowej. Całość systemu została dopasowana pod kątem zgodności wyglądu i wybarwienia. Poza standardowo wykorzystywanymi narzędziami (piła, wiertarka, wkrętarka) montaż systemu na odpowiednio przygotowanym podłożu nie wymaga dodatkowych narzędzi.

 

Klasyczna deska tarasowa kompozytowa HARTIKA o szerokości 145 mm. Występuje w pięciu kolorach. Grubość deski to 25 mm. Deska jest dwustronnie ryflowana (ryfle drobne lub grube, do wyboru przez Klienta). Deska jest delikatnie matowa (struktura drewna szczotkowanego).

Prosty i szybki montaż.

 

Zarówno system tarasowy jak i ogrodzeniowy oferowany przez Hartika składają się z szeregu dopasowanych elementów umożliwiających łatwy montaż tarasu, ogrodzenia, zabudowy balkonowej względnie aranżację przyjemnej i użytecznej przestrzeni rekreacyjnej. Całość systemu została dopasowana pod kątem zgodności wyglądu i wybarwienia. Poza standardowo wykorzystywanymi narzędziami (piła, wiertarka, wkrętarka) montaż systemu na odpowiednio stabilnym podłożu nie wymaga dodatkowych narzędzi.

 

Kompletna certyfikacja budowlana.

Jeśli szukacie Państwo aktualnie rozwiązań dla Waszego Ogrodu, zapraszamy do kontaktu.

Przygotujemy kompleksową, atrakcyjną cenową ofertę wraz z profesjonalnym montażem.

W siedzibie naszej firmy mogą Państwo zapoznać się z wszystkimi produktami firmy Hartika. Możliwość bezpośredniego obejrzenia produktów, porozmawiania z doradcą, dadzą Państwu możliwość wyboru najlepiej pasującego do Waszych potrzeb i wymagań. To praktyczny produkt, który będzie służył i „cieszył oko” przez wiele lat użytkowania.

 

Zapraszamy do współpracy!

Formularz kontaktowy